0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

20 L Gaisa sausinātājs (MEACO)

Nosaukums: 20 L Gaisa sausinātājs (MEACO)
Kods: O2017
Kods: 01440
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 229.00 EUR / gab.
gab.

Platībai līdz 70 m2,

Veiktspēja - 20 L/dienā,

Vadība - Elektroniska
Neticami labi izstrādāts gaisa sausinātajs, populārs vidējos līdz lielos īpašumos un viens no letākiem veidiem kā tikt galā ar mitrumu centrāli apkurinātās mājās.

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 70 m2;

- Veiktspēja - 20 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 9 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - Elektroniska;

- Filtrs - antibakteriāls;

- Nominālā gaisa plūsma - 140 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 3.5 litri;

- Taimeris - ir;

- Trokšņa līmenis - 46 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 370W;

- Izmēri - 560 x 352 x 264 mm;

- Svars - 11.8 kg;

Enerģiju taupošs gaisa sausinātājs, lai Jūsu māja būtu sausa.

 Maeco 20L vidējs mājas gaisa sausinātājs ir kompresora tipa spējīgs mājas darīt sausas līdz 4-5 guļamistabu lielas. Maeco 20L piedāvā pēdējo dizainu gaisa sausinātāju jomā, nodrošinot ka gaisa sausināšanas process notiek izmantojot pēc iespējas mazāk enerģijas. Tas padara Maeco 20L par vienu no rentablākiem risinājumiem, lai māja būtu sausa. Ne tikai savāc 20L ūdeni krietni lētāk kā lielākā daļa citu sausinātāju, tas arī ir daudz klusāks. Pieņemot ka katri 6 decibeli dubulto trokšna līmeni, Maeco 20L ar saviem 46dBA tiek vērtēts lidzīgi ar tādiem sausinātājiem, kas savāc uz pusi mazāk ūdeni, padarot iespējamu ļoti viegli sadzīvot kopā ar Maeco 20L.

Meaco ekskluzīvais kontroles bloks ir piejams Meaco20L, Meaco DD8L, Meaco 12L un Meaco 20L zemas enerģijas gaisa sausinātājos, kā arī Meaco DD8L Junior modelī.Kad tiek sasniegts izvēlētais relatīvais gaisa mitrums, gaisa sausinātājs pārslēgsies uz ventilātoru, pārliecināties, ka mitruma līmenis ir stabils. Pēc tam iekārta izslēgsies, pēc pus stundas ta atkal ieslēgsies, ieslēgs ventilatoru, lai pārbaudītu mitrumu velreiz. Ja relatīvais mitrums ir pārsniedzis iepriekš iestatīto,tad gaisa sausinātajs sāks atkal strādāt. Ja relatīva mitruma līmenis nav mainījies, tad gaisa sausinātajs atkal atslēgsies uz 30 minūtēm. Šis process tiek atkārtots katras 30 minūtes līdz nav nepieciešamība pēc gaisa sausināšanas. Tas piedāvā perfektu risinājumu starp precīzu Jūsu mājas gaisa sausināšanu un zemāko iespējamo enerģijas patēriņu un trokšņa līmeni.

- 20Litru gaisa sausinātajs,

- Anti-bakteriāls filtrs,

- Samazina un novērš pelējuma sporas, kondensātu un mitrumu,

- Ļoti kluss - 46dBA,

- Augstas kvalitātes zema patēriņa dizains,

- Līdz 80% enerģijas samazinājums, pateicoties Meaco ekskluzīvajam kontroles blokam,

- Spēcīgs, uzticīgs pārvietošanas rokturis,

- Slēptie riteņi uzlabo Jūsu mājās esošā gaisa sausinātāja izskatu,

- Populārs 3 lidz 5 izstabu mājās,

- Var palīdzēt izžāvēt mazgatās drēbes,

- Pārstāj sausināt gaisu, kad ūdens tvertne ir pilna,

- Viegli lietojama konsole,

- Nepārtrauktā ūdens novadīšanas funkcija,

- Parbauda gaisu, lai aprēķinātu, kad sausināšana ir nepieciešama, lai uzlabotu sausināšanas precizitāti un samazinātu enerģijas patēriņu.

 
Ne tikai īpaši pārdomāta tehniska pusē, Meaco 20L arī izskatās labi ar tā zemā līmeņa profilu, lai paslēptu riteņus un spēcigu taisnstūra rokturi, lai to varētu viegli pārvietot apkārt mājai. 20L ir vairāk kā tikai gaisa sausinātājs - tam ir anti-bakteriāls filtrs, kas palīdz tīrīt gaisu un nogalināt jebkuras baktērijas, kas nonāk kontaktā ar sudraba-nano pārklājumu. Speciālais Meaco kontroles panemis ļauj lietotājam izvēlēties noteiktu relatīvo mitruma līmeni, lai nodrošinātu precīzu žūšanas kontroli.  Meaco 20L nav tikai izcila energoefektivitāte, bet tas var but noderīgs aizsargājot artifaktus, vienalga vai nu mājās vai muzejā. Rezumējot, Maeco 20 ir izcils risinājums uzturēt sausu un veselīgu māju ar lielu enerģijas efektivitāti.