0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

AIRVAX Gaisa attīrītājs (MEACO)

Nosaukums: AIRVAX Gaisa attīrītājs (MEACO)
Kods: O2017
Kods: 01567
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 259.00 EUR / gab.
gab.

Platībai līdz 25m2,

Gaisa attīrīšana - 7 punkti,

Iespējams nomainīt filtru.
Meaco Airvax attīra gaisu telpās līdz 25m2, nodrošinot tīru, veselīgu gaisu elpošanai. Meaco kompānijai ir plaša pieredze kā Airvax attīra gaisu no ziedputekšņiem, siena drudža un spēj nodrošināt patīkamu naktsmieru.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 25m2;

- Krāsa - balta vai melna;

- Filtra veids - patentēts Airvax Static Electricity Film Filter (SEFF) (nomaiņa jāveic reizi 3 gados, ietaupot daudz naudu uz rezerves filtriem);

- Ventilatora režīmi -3;

- Gaisa plūsma - 30/48/84m3/st;

- Elektrības patēriņš - 2,9/3,9/5,1W;

- Trokšņu līmenis -34/38/44dB   (atkarībā no ātruma pieaugumu);

- Izmēri - 177 x 177 x 292mm;

- Svars - 1,7kg.

 

Meaco Airvax piedāvā aizsardzību pret smalkiem putekļiem, mašīnu izplūdes gāzēm, VOC's, vīrusiem, MRSA, pelējuma sporām, baktērijām, tabakas dūmiem, oglekļa monoksīdu un mājdzīvnieku blaugznām. Meaco Airvax ir plaši testēts neatkarīgās testu iestādēs un ir zinātniski pierādīts, ka ne tikai tas ir efektīvs pret iepriekšminētiem piesārņotājiem, bet efektīvāks par daudziem daudz dārgākiem gaisa attīrītājiem.

Meaco Airvax iezīmēs jaunākās paaudzes gaisa attīrītājus, jo šis produkts ir liels solis uz priekšu klientu vēlmju apmierināšanai. Nav šaubu faktā, ka Airvax izskatās iespaidīgi un iederēsies jebkurā mājā. Airvax nav tikai smuka iekārta, tas ir gaisa attīrītājs, kas rada patīkamu dzīvošanas vidi un ar potenciālu uzlabot dzīves kvalitāti.

Meaco Airvax arī ietaupa Jūsu finanšu līdzekļus, jo elektroenerģijas patēriņš ir maksimāli 5W un filtram ir efektīvs dzīves cikls pat līdz 3 gadiem.

Ja Jums ir nepieciešama veselīgāka dzīves vide darbā vai mājās, tad Jums jāizvēlās nākamās paaudzes gaisa attīrītājs Meaco Airvax, kas radīts mūsdienu paaudzei.