0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

DS28F Gaisa sausinātājs (Wood's)

Nosaukums: DS28F Gaisa sausinātājs (Wood's)
Kods: O2017
Kods: 01472
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 405.00 EUR / gab.
gab.

Platībai līdz 90 m2,

Veiktspēja - 17,5 L/dienā,

Vadība - Mehāniska
Wood's DS28F ir Zviedrijā pārdotakais gaisa sausinātājs, visu klašu, un Zviedrijas patērētāju asociācija pasludināja to par "labākais testos" žurnālā “Råd & Rön” 9 nummurā, 2001 gadā. Pateicoties tā darbības uzticamībai un lielajai ietilpībai, Wood's DS28F gaisa sausinātājs ir uzveicis pelējumu, miltrasi mitrumu un puvumu vairāk nekā 100 000 mājsaimniecībās Zviedrijā. Dažus gadus atpakaļ, bet joprojām tikai viens cits gaisa sausinātājs testos ir uzrādijis labākus rezultātus vērtējot nosacījumus enerģija un kapacitāte - un tas ir Wood's ED50F.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 90 m2;

- Veiktspēja - 17,5 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 10 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - mehāniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 190/336 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 10,4 l;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 38-50 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 270W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 460W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 343 x 406 x 527 mm;

- Svars - 24 kg;

 

Robustā iekārta ir perfekts visām vidēm derigs gaisa sausinātājs, kas efektīvi sausina pagrabu tajā pašā laikā žāvējot izmazgātās drēbes. Tam ir laba sausināšanas kapacitāte pat pie +5c temperatūras. Tas ir aprīkots ar riteņiem, lai to varētu viegli pārvietot. Tā taisnā virspuse ļauj Jums uzlikt lietas uz tā, piemēram izmazgāto drēbju grozu. DS28F ir divi ventilātora ātrumi, lai nodrošinātu papildus efektu un varētu žāvēt izmazgātās drēbes. DS28F, līdzīgi kā visiem Wood's gaisa sausinātajiem, ir nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma un tam ir IP-X1 drošības klasifikators. Wood's DS28F ir noderīgs, lai sausinātu pagrabus, žāvētavas, vasaras kotedžas, treilerus, laivas.

Ūdens tvertne un nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma.

Lielā ūdens tvertne ar kapacitāti 10,4L nodrošina, ka to nevajadzēs izliet pārlieku bieži. Ja ūdens tvertne ir pilna, iekārta automātiski izslēgsies. Kā jebkurš Wood's gaisa sausinātājs, DS28F ir nepārtrauktās ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgums. Tādā gadījumā Jums nebūs jāizlej ūdens tvertne, bet absorbēto ūdeni varēsiet uzreiz novadit pa trubu kanalizācijā.

Lietojiet SMF filtru un attīriet gaisu tālāk.

Ir iespējams pievienot unikālo pret pelējuma filtru visiem Wood's DS, ED un TRD sērijas modeļiem. Filtrs savāc bīstamās pelējuma sporas, putekļus un citas bīstamas daļiņas, kuras izplatās gaisā, kad Jūs žāvejat izmazgātu veļu. Filtrs arī pasargā gaisa sausinātāju un būtiski pagarina tā dzīves ciklu. Lietojot SMF filtru, Jūs samaziniet risku saslimt un savācat putekļus un citas daļinas, kas atrodas gaisā.

ISO9001

Wood’s DS, ED un TDR sēriju modeļus ražo Kanādā, balstoties uz ISO9001 standartu, kas nodrošina augstāko kvalitāti un kapacitāti. Ar Wood's gaisa sausinātājiem, Jūs varat būt drošs, ka esat iegādājies produktu, kas kalpos un strādās nevainojami un pilnībā Jūs apmierinās daudzu gadu garumā.

 Ražots Kanādā!

 Pēc produkta iegādes reģistrējiet Jūsu produktu ražotāja interneta vietnē, reizi gadā mainiet SMF filtru, saglabājiet pirkuma čekus un saņemiet pagarināto garantiju līdz 6gadiem!