0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

DS36F Gaisa sausinātājs (WOOD'S)

Nosaukums: DS36F Gaisa sausinātājs (WOOD'S)
Kods: O2017
Kods: 01473
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 465.00 EUR / gab.
gab.

Platībai līdz 95 m2,

Veiktspēja - 20,8 L/dienā,

Vadība - Mehāniska
Šim gaisa sausinātājam ir tās pašas ekselentās funkcijas kā DS28F, bet šis modelis ir nedaudz jaudigāks un energo efektīvāks. Izveidots tiem, kam nepieciešams ekstra efekts un žāvēt izmazgātās drēbes var vēl ātrāk. DS36F ir ekstrēmi uzticams gaisa sausinātājs.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Apstrādājamā platība 95 m2;

- Ražotspēja - 20,8 L/diena pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Ražotspēja - 13,2 L/diena pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - mehānisks;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 197/347 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 10,4 l;

- Taimeris - nepastāv;

- Trokšņa līmenis - 38-50 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 290W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 510W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 343 x 406 x 527 mm;

- Svars - 25 kg;

 

DS36F sausina pagrabu taja pašā laikā spēj izžāvēt Jūsu izmazgātās drēbes. Tas ir aprīkots ar vienkāršām vadības pogām, ļaujot viegli ar to operēt.

Aprīkots ar diviem ventilātora režīmiem, lai nodrošinātu pievienoto efektu žavējot Jūsu izmazgātās drēbes. DS36F tiek piegādāts ar jauno, unikālo SMF filtru, kas attīra gaisu no pelējuma sporām un citām bīstamām daļiņām. Šis filtrs arī aizsargā gaisa sausinātaju no putekļiem un Wood's tādejādi var piedāvāt līdz 6gadu garantiju šai iekārtai.

Derīgs pagrabu, žāvētavu, vasaras kotedžu gaisa sausināšanai un citām vietām.

Ūdens tvertne un nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma.

Lielā ūdens tvertne ar kapacitāti 10,4L nodrošina, ka to nevajadzēs izliet pārlieku bieži. Ja ūdens tvertne ir pilna, iekārta automātiski izslēgsies. Kā jebkurš Wood's gaisa sausinātājs, DS36F ir nepārtrauktās ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgums. Tādā gadījumā Jums nebūs jāizlej ūdens tvertne, bet absorbēto ūdeni varēsiet uzreiz novadit pa trubu kanalizācijā.

Lietojiet SMF filtru un attīriet gaisu tālāk.

Ir iespējams pievienot unikālo pret pelējuma filtru visiem Wood's DS, ED un TRD sērijas modeļiem. Filtrs savāc bīstamās pelējuma sporas, putekļus un citas bīstamas daļiņas, kuras izplatās gaisā, kad Jūs žāvejat izmazgātu veļu. Filtrs arī pasargā gaisa sausinātāju un būtiski pagarina tā dzīves ciklu. Lietojot SMF filtru, Jūs samaziniet risku saslimt un savācat putekļus un citas daļinas, kas atrodas gaisā.

ISO9001

Wood’s DS, ED un TDR sēriju modeļus ražo Kanādā, balstoties uz ISO9001 standartu, kas nodrošina augstāko kvalitāti un kapacitāti. Ar Wood's gaisa sausinātājiem, Jūs varat būt drošs, ka esat iegādājies produktu, kas kalpos un strādās nevainojami un pilnībā Jūs apmierinās daudzu gadu garumā.

Ražots Kanādā!

Pēc produkta iegādes reģistrējiet Jūsu produktu ražotāja interneta vietnē, reizi gadā mainiet SMF filtru, saglabājiet pirkuma čekus un saņemiet pagarināto garantiju līdz 6gadiem!