0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

HR1000 gaisa attīrītājs (Winix)

Nosaukums: HR1000 gaisa attīrītājs (Winix)
Kods: O2017
Kods: 01818
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 399.00 EUR / gab.
gab.

Platībai līdz 88 m2,

Gaisa attīrīšana – 9 punkti,

Wi-Fi tehnoloģija

PlasmaWave ® jonizācija
WINIX HR1000 gaisa attīrītājs, kurš ir aprīkots ar Wi-Fi,  izmanto augstākā līmeņa gaisa attīrīšanas tehnoloģiju, kas attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, dūmiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, organiskām ķīmiskām vielām un sadzīves smakas. Gaisa attīrītājs U300 ir vislabāk piemērota lietošanai vidēja izmēra dzīvojamās telpās, guļamistabās, slimnīcu nodaļās vai birojos. Gaiss tiek attīrīts sistēmā ar 5 posmiem, kas sastāv no:
 
• Mazgājamais filtrs no gaisa savāc lielus putekļus, plūksnas, matus un citus liela un vidēja izmēra atkritumus;
• CleanCel ® tehnoloģija. Pre-filtrs ir pārklāts ar speciālu pārklājumu, kas darbojas kā pretmikrobu vairogs, neitralizējot baktērijas saskares laikā.
• Augstas kvalitātes mazgājams ogles filtrs, kas samazina gaistošos organiskos savienojumus gaisā un dažādas mājsaimniecības smakas, kas rodas no ēdiena gatavošanas, dzīvniekiem vai dūmiem;
• True 99,97% HEPA filtrs attīra gaisu no dažādiem alergēniem, piemēram, putekšņiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, putekļiem, mikrobiem un dūmiem. HEPA filtrs attīra visas vizmaz 0,3 mikronu lielas daļiņas.
• PlasmaWave ® ir Winix patentēta unikāla tehnoloģija, kas darbojas pozitīviem un negatīviem joniem iznīcinot dažādas piesārņojošas molekulas.

WINIX HR1000 starp citiem pieejamajiem gaisa atīrītājiem izceļas ar savu viedumu. Šis ir viens no nedaudzajiem gaisa atīrītājiem ar Wi-Fi tehnoloģija, kas ļauj jums kontrolēt piesārņojuma līmeni un kontrolēt arī pašu ierīci, izmantojot savu viedtālruni no attāluma. Viss, kas Jums nepieciešams, ir jūsu viedtālrunis lejuplādēt WINIX SMART aplikāciju, kas pieejama Android un iOS platformām.
 
 WINIX HR1000 iebūvētais viedais gaisa kvalitātes sensors nepārtraukti reaģē uz iekštelpu gaisa piesārņojumu un maina gaisa attīrīšanas ātrumu. Jūs varat ieslēgt ierīci atstāt to ieslēgtu, neraizējoties par iekštelpu gaisa piesārņojumu, jo U300 gaisa attīrītājs nodrošinās to, ka gaiss telpās vienmēr būs tīrs.
 
 Gaisa attīrītāja HR1000 gaismas sensors reaģē uz telpas apgaismojumu un maina gaisa attīrītāja displeja apgaismojuma intensitāti. Gaisa attīrītāji automātiskajā režīmā, gaismas sensors reaģē uz tumšā telpā un automātiski pāriet miega režīmā.

 

Tehniskie parametri:

 

- Platībai līdz 88 m2, optimālā platība – 40 m2;

- Filtri - mazgājams pre-filtrs, maināms aktīvs ogles filtrs, maināms pretmikrobu pārklājuma HEPA filtrs

- Filtru nomaiņa - vismaz reizi 12 mēnešos;

- Ventilatori režīmi -4;

- Gaisa plūsma - 480 m3/st;

- Jonizācija – ir, PlasmaWave®;

- Elektrības patēriņš – līdz 90 W;

- Sensori - daļiņu sensors, gaistošo organisko savienojumu sensors

- Trokšņu līmenis – 26,4 dB (atkarībā no ventilatora ātruma);

- Izmēri - 245 x 415 x 600 mm;

- Svars – 8,5 kg