0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

P80 Gaisa sterilizators (Airfree)

Nosaukums: P80 Gaisa sterilizators (Airfree)
Kods: O2017
Kods: 00630
Preču grupa: Mazā sadzīves tehnika
Cena: 239.00 EUR / gab.
gab.

Telpām līdz 32 m2
Nomierinošs zils apgaismojums

Airfree ® ir dabīgs palīgs pret astmu, alerģijām un elpošanas ceļu slimībām, ko izraisa pelējums. Tas novērš putekļu ērcītes, baktērijas, sēnītes, vīrusus, ziedputekšņus, mājdzīvnieku alergēnus un citus mikroorganismus gaisā. Airfree ierīces dabiski (neizmantojot ķīmisko vielu vai filtru) samazina mikrobu piesārņojumu gaisā. Iesaka ārsti un bez kontrindikācijas to var izmantot jebkur un jebkurš.

Kā tas darbojas?
Airfree ekskluzīvā tehnoloģija novērš mikroorganismus un alergēnus, iznīcinot tos pāris sekundēs. Atkarībā no modeļa, katru stundu Airfree ierīca apstrādā no 14 000 līdz 20 000 litriem gaisa, un ļoti īsā laika periodā iztīrīra visu telpas gaisu.
Šis process notiek tādā pašā veidā kā sterilizētu ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai; kad ūdens sāk vārīties, mikroorganismi tiek nogalināti. Līdzīgi darbojas un Airfree nepārtraukti ņemot gaisu no istabas, uzsilda to līdz vairāk nekā 200 ° C temperatūrai un nekavējoties sterilizē. Attīrītais gaiss tiek atdzesēts ierīces iekšpusē , pirms tas tiek atgriezts atpakaļ telpā.
Process ir pilnīgi kluss un neprasa nekādu apkopi, jums nav pat nepieciešams mainīt jebkādas komponentes vai rezerves daļas. Viss, kas jums jādara, ir ieslēgt ierīci un jāļauj tai darboties.

Tehniskie dati:

Jauda: 32 m2
Svars: 1.09 kg
Garantija: 2 gadi
Jaudas patēriņš: 48 W
Izmēri: 21,5 cm (platums) x 26.5 cm (augstums)
Spriegums - 220-240 V
Termistora drošības sensori, termo drošinātājs, sasvēršanās sensors, varistors, strāvas ierobežošanas drošinātājs.