0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

Dakstiņprofils Diament Plus

Nosaukums: Dakstiņprofils Diament Plus
Preču grupa: Metāla jumti


Cena: ? / m2
m2

Diament Plus – ir metāla jumta dakstiņu tradicionālais raksts, kurš padara jumtam īpašu izskatu. Šis modelis ir izstrādāts, lai perfekti pielīmētu un samazinātu lokšņu atkritumu daudzumu. Pateicoties augstajam plastiskumam, šīs jumta uzstādīšana ir vienkārša un bez problēmām. Reljefa augstums šajā modelī ir 20 mm, bet pārklājuma platums – 1045 mm, faktiskais loksnes platums – 1150 mm.

Tehniska Specifikācija

Pilnais platums: ~1150 mm
Sedzošais platums: 1045 mm
Gatava izstrādājuma biezums (tērauds): 0,5 mm
Gatava izstrādājuma biezums (alumīnijs): 0,6 mm
Profila novirzes augstums: 20 mm
Profila augstums: 34 mm
Viļņa garums: 350 mm
Loksnes garums (min): 850 mm
Loksnes garums (max): 5 750 mm
Viļņa platums: 209 mm

SUPERIOR HB – jauns, izturīgs PREMIUM GLOSS klases pārklājums ar akrila un poliestera laku piemaisījumiem – pārklājuma biezums 50 mikroni nodrošina jumta loksnes izcilu izturību.

 

Pladur® Wrinkle Mat rupji graudains, ar krāsās atbilstoši zināmiem standartiem, 2 slāņu pārklājuma sistēma, pārklājuma biezums 35 mikroni

Pladur® Relief iceCrystal – loksnes ar patentētu virsmas struktūru
saldēta ledus izciļņi, 3 slāņu pārklājuma sistēma, pārklājuma biezums min. 36
mikroni

Zm EcoProtect – modernizēts un uzlabots metāla pārklājums, esošā cinka pārklājuma vietā izmantojot inovatīvu cinka un magnija sakausējumu. Šim jumta loksnei ir uzlabota aizsardzība un ilgāks kalpošanas laiks.

 

Pladur®Wrinkle Mat Plus

Pladur®Wrinkle Mat Plus – lieliski aizsargā jumtu, pagarina tā kalpošanas laiku, nodrošina visefektīvāko aizsardzību pret koroziju un nemainīgu nogāzes krāsu daudzu gadu garumā. Pladur® Wrinkle Mat Plus ir pieejams trīs elegantās, matētās krāsās: melnā, brūnā un grafīta.

 

Poliesters Standarts

Starp jumta materiāliem vispopulārākās ir poliestera jumta loksnes. Pašlaik tiek izmantotas cinkotas tērauda loksnes, cinkotas no abām pusēm ar pretkorozijas grunti vai organisko krāsu. Pēdējais slānis ir vissvarīgākais, jo tas piešķir krāsu un faktūru, kā arī ir pakļauts ārējiem apstākļiem.

 

Colorcoat HPS200®Ultra

Colorcoat HPS200®Ultra – tiek izmantots Galvalloy metāla slānis, pārbaudīts un izmantots tikai uzņēmumā TATA Steel (Corus), kas ir 95% cinka un 5% alumīnija maisījums, nodrošinot nepārspējamu aizsardzību pret koroziju, arī grieztām malām. Organiskā pārklājuma biezums Colorcoat HPS200®Ultra ir 200 µm

  • divreiz lielāka krāsas un spīduma izturība, salīdzinot ar plastizola pārklājumu
  • nepārspējama grieztu malu izturība
  • CONFIDEX® garantija līdz 40 gadiem
  • izstrādājumam nav nepieciešama pārbaude vai apkope
  • maksimālā garantētā izturība.

 

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas