0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

Ūd.sild. OKC-160L 1m2 kombinēts vert. Dražice

Nosaukums: Ūd.sild. OKC-160L 1m2 kombinēts vert. Dražice
Kods: 950315
Preču grupa: Ūdens sildītāji
Cena: 449.60 EUR / gab.
gab.

Piekaramie, vertikālie ūdens sildītāji

 

Kombinētie uzkrājošie 100 - 200 litru ūdens sildītāji, kuri ir paredzēti uzstādīšanai pie sienas vertikāli. Attālums starp stiprinājuma vietām nav mainījies, tas nozīmē ka bez liekām problēmām varēsiet nomainīt veco Dražice boileri pret jauno.

 

Sildīšanas iespējas

 

Ar elektrību. Ūdens sildīšana notiek ar keramiskā sildelementa palīdzību, kura vadību nodrošina darba termostats, bet termālo elektrodrošību - drošības termostats (termodrošinātājs). Pieļaujamā temperatūru amplitūda - no 5 līdz 74 °C. Nominālais spriegums 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Elektroizolācijas pārklājums IP 45 pieļauj ūdens sildītāja novietošanu virs vannas.

Ar siltummaini. Ūdens sildītāju ir iespējams pievienot pie ārējās siltumsistēmas ar maksimālo temperatūru 110 °C un spiedienu 1 MPa. Ūdens sildītāja siltummaiņa veiktspēja regulējas atkarībā no ārējā siltuma avota jaudas. Siltummainis strādā vai nu piespiedu cirkulācijas režīmā, vai arī bez spiediena režīmā. Karstā ūdens vadības sensors tiek uzstādīts tajā pašā korpusā, kurā atrodas elektrosensori.

 

Pamatfunkcijas

 

Ūdens sildīšana saimnieciskiem un tehniskiem mērķiem objektos ar centrālo gāzes vai cietā kurināmā apkuri ziemas periodā.