0
Preču grozs
Preces grozā: 0
Kopsumma: 0.00 EUR

Garantija un atteikuma tiesības

.Garantija

 

 1. Visām www.skards.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija, ja ražotāja garantija ir īsāka par 2 gadiem, tad pircējam, kas neveic saimniecisko darbību, ir LR noteiktais garantijas termiņš.

 2. Informējam, ka ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:

    2.1. darījuma apliecinošu dokumentu (pirkuma (kases) čeks, stingrās uzskaites kvīts vai bankas maksājuma uzdevums);

    2.2. ražotāja vai izplatītāja garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā).

 3. Informējam, ka garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (piemēram, preces aksesuāriem), barošanas elementiem (piemēram, baterijas, akumulatori), piederumiem, kuriem ir ierobežots resurss (piemēram, drošinātāji, austiņas, mikrofoni).

 4. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ.

 

Patērētāju tiesību aizsardzības likums

Atteikuma tiesības

 

 1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Prece jānodod SIA „AG Kon” birojā - Rīgā, Jūrkalnes ielā 53. Atsakoties no pirkuma līguma, prece nedrīkst būt lietota.. Prece jānodod pilnā komplektācijā ar nesabojātu iepakojumu.

 2. Atteikuma tiesības nevar izmantot, ja prece ir izgatavota pēc klienta individuāla pasūtījuma.

 3. SIA „AG Kon” informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par SIA „AG Kon” radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.

 

Noteikumi par distances līgumu

Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu

 

Lietotāju datu drošība

 

NB Interneta veikalā www.skards.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības un izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem, lūdzam sazināties ar www.skards.lv pa e-pastu: info@skards.lv, tel. 26 531 114, 26 652 811.

 

 

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas